Bal nad bale w karnawale

Królewny, księżniczki, wróżki, rycerze, piraci, policjanci, spidermani i inni bohaterowie w jednym miejscu? Tak! Otóż każdego roku forum naszej szkoły zamienia się w barwną salę balową, gdzie uczniowie klas I-III mają swoją zabawę karnawałową. Rewelacyjnym organizatorem przedsięwzięcia okazał się zespół muzyczny Rewelacja. Po godzinnych tańcach i swawolach, wyczerpani mali imprezowicze udali się do swoich klas, gdzie mogli odetchnąć, zjeść słodkości i ugasić pragnienie. Po szybkim posileniu się smakołykami, zadowolone dzieci wróciły na parkiet by bawić się, tańczyć i korzystać z karnawałowego szaleństwa. Uśmiechnięci i szczęśliwi milusińscy z entuzjazmem, ale i niecierpliwością oczekiwali swoich rodziców by im o wszystkim opowiedzieć. Dumni rodzice urządzali swoim pociechom sesje zdjęciowe, uwieczniając tym samym wspaniałe balonikowe dekoracje.

Data dodania: 2024-01-30 12:44:53
Data edycji: 2024-01-30 12:46:05