Co słychać w naszej bibliotece?

Nasza biblioteka, od września, ruszyła pełną parą. Został utworzony kącik czytelniczy, w którym uczniowie chętnie spędzają czas. Zakupiono mnóstwo nowości książkowych. Zostały zorganizowane trzy konkursy. Pierwszy dotyczył lektury Akademia Pana Kleksa. Uczniowie mieli za zadanie wybrać fragment książki i wykonać do niego ilustrację. Drugi konkurs „Drzewo czytelnika” został zorganizowany dla wszystkich klas. Uczniowie biorący w nim udział zaskoczyli pomysłami.

Ostatni z konkursów „Laleczka-ulubiona postać z bajki”, przeznaczony był dla najmłodszych uczniów. W wykonaniu prac mogli pomóc rodzice. Laleczki wyszły przepiękne. Wszystkie prace konkursowe można podziwiać było na wystawie.

Uczestnikom konkursów gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w następnych, których na pewno nie zabraknie

M. Zielińska

Data dodania: 2023-01-21 16:15:48