Dni otwarte SP38 / ZSP2

„Bądź z nami od 3 do 15 roku życia”

- to hasło tegorocznych Dni Otwartych naszej szkoły i przedszkola, które miały miejsce w dniach 10 - 11 marca. Rodzice przedszkolaków wraz ze swoimi pociechami mogli obejrzeć teatrzyk Cyrk, przygotowany perfekcyjnie przez uczniów klasy 6 b. Następnie była możliwość zwiedzenia placówki. Zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza Izba Pamięci poświęcona patronowi szkoły – Jerzemu Kukuczce. Rodzice naszych potencjalnych uczniów mieli możliwość spotkania się z Dyrekcją Szkoły oraz niektórymi nauczycielami. To piątkowe popołudnie stanowiło preludium do sobotniego Dnia Otwartego, na który wszyscy zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor. Dnia 11 marca o godzinie 10 aktorzy klasy 6 b ponownie odegrali swoje przedstawienie na Forum Szkoły, tym razem bez żadnej wpadki. Po tych niezwykle brawurowych występach, nasi goście uczestniczyli w wielu atrakcjach, prezentowanych przez wszystkich tutejszych pedagogów. Były łamańce językowe, łamigłówki matematyczne, szachy, eksperymenty przyrodnicze, gry komputerowe, aranżacje muzyczne, prezentacja powstającego Klubu Turystycznego, z pokazem specjalistycznego sprzętu wspinaczkowego, stoisko szkolnego wolontariatu dla zwierząt, zajęcia sportowe, możliwość spotkania i rozmowy przy dobrej kawie i ciasteczku w przyjaznej kawiarence. Mamy nadzieję, że tak prezentowana oferta szkoły przekonała państwa do nas i spotkamy się znów po wakacjach. Serdecznie zapraszamy!

Data dodania: 2023-04-11 22:22:22
Data edycji: 2023-04-13 12:47:55