Dzień Otwarty Szkoły

24 lutego w naszej szkole gościliśmy licznie przybyłych przedszkolaków. Ich rodzice mogli spotkać się i porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami oraz poznać ofertę edukacyjną placówki. Z tej okazji zorganizowano liczne warsztaty i prezentacje, które ukazały szeroki wachlarz możliwości naszej kadry pedagogicznej. Zainteresowaniem cieszyły się eksperymenty chemiczne, laboratoria przyszłości, zajęcia rytmiczne, komputerowe, sportowe, a także gry i zabawy językowe oraz logopedyczne. W izbie pamięci udostępniono prezentację o patronie szkoły, Jerzym Kukuczce. Kawiarenka oferowała domowe wypieki, a na forum szkoły odegrano spektakl Słowik, promujący wartość przyjaźni. Aktorzy z klas: 4 a, 6 b, oraz siódmych przenieśli widzów w egzotyczny klimat chińskiego dworu, gdzie znudzony życiem i otoczeniem cesarz zachwycił się pięknem śpiewu i bogactwem osobowości niepozornego ptaszka, co przyczyniło się do odkrycia sensu prawdziwej relacji.

Data dodania: 2024-02-29 13:13:08
Data edycji: 2024-02-29 13:13:56