Festyn rodzinny

Trzy godziny wspaniałej zabawy, możliwość miłych spotkań towarzyskich z rodzicami, dziadkami, absolwentami, wspaniałe desery i napoje, przemiła atmosfera to tylko niektóre pozytywy piątkowego popołudnia, dnia 2 czerwca, kiedy to wspólnie - społeczność szkolna i przedszkolna obchodziła swój piknik rodzinny. Dzieci przedszkolne i uczniowie mogli tańczyć zumbę pod okiem fachowych instruktorek, poskakać i pozjeżdżać w dmuchanym pałacyku, zagrać na loterii fantowej, czy obejrzeć rajdowy samochód. Dla koneserów sztuki przygotowano ciekawy wernisaż, a miłośników popcornu nie odstraszały długie kolejki. Najmłodsi chętnie prosili o pomalowanie twarzy w ciekawe bajkowe wzory. Pogoda dopisała i aż żal było kończyć tak dobrze przygotowaną imprezę.

Data dodania: 2023-06-06 20:33:13
Data edycji: 2023-06-06 20:34:48