Królewny i wróżki

Czytanie w dzisiejszych czasach „nie jest sztuką łatwą ani małą” – parafrazując naszego wieszcza. Dlatego warto czynić starania by zachęcić dzieci do sięgania po książki. Taki cel przyświeca pani Marii Zielińskiej, która organizuje cykl konkursów bibliotecznych. Pierwszy etap całorocznego konkursu Królewny i wróżki już za nami. Uczniowie klas najmłodszych wykonali piękne prace plastyczne. Ukazują one ogromne bogactwo dziecięcej wyobraźni. Jury wyłoniło następujące laureatki: Roksanę Dzięgielewską (45 punktów), Zuzię Chmielewską (43 punkty) i Gabrysię Fijałkowską (40 punktów). Przyznano również wyróżnienia – Łucji Szydełko oraz Anieli Szydełko. Zapraszamy do udziału w kolejnych etapach konkursu – informacje w ogłoszeniach na Librusie.

Data dodania: 2023-11-27 10:53:45
Data edycji: 2023-11-27 10:55:30