Mamy to! Radiowęzeł w naszej szkole

Za nami uroczysta inauguracja działalności szkolnego radiowęzła, która odbyła się 10 maja na Forum Szkoły w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów, a także gości honorowych - przedstawicieli: Fundacji Ukraina oraz International Organization for Migration. Nasi uczniowie - polscy i obcokrajowcy przeprowadzili test na sprawność sprzętu, który okazał się niezawodny i z pewnością przyczyni się do ubogacenia czasu spędzanego w szkole. Krótko o zdobyciu środków na ten cel. Otóż nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie grantowym pod auspicjami międzyrządowej organizacji (International Organization for Migration) na realizację lokalnych działań integracyjnych dzieci i młodzieży lokalnej i migracyjnej. Nasza placówka, jako jedyna we Wrocławiu otrzymała grant w wysokości 11 tysięcy złotych. Pani Dyrektor wraz z Sekretarzem szkoły napisała projekt pod hasłem Akcja – Radio – Integracja, którego celem było zorganizowanie szkolnego radiowęzła działającego na profesjonalnym sprzęcie. Informacje na ten temat mogą Państwo znaleźć również na stronie Fundacji Ukraina.

Data dodania: 2024-05-31 11:53:47
Data edycji: 2024-05-31 11:58:15