Międzynarodowe warsztaty - Euroweek

W dniach 6-10 października uczniowie klasy 6 b i 7 a wraz z panią Justyną Jurneczko i Agnieszką Pawlusek wzięli udział w obozie Euroweek Szkoła Liderów. Uczniowie mieli znakomitą okazję rozwinąć umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, gdyż wszystkie zajęcia z wolontariuszami odbywały się właśnie w tym języku. W warsztatach uczestniczyli uczniowie z innych szkół oraz wolontariusze z całego świata (z Meksyku, Kolumbii, Indii, Gruzji).

Wartością dodaną tego wyjazdu było to, że nasi uczniowie zaprzyjaźnili się z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Bukowna. Nowym relacjom towarzyszyły pozytywne ubogacające emocje.

Program Euroweek jest międzynarodowym programem, który ma na celu rozwój zdolności intelektualnych, przywództwa, kreatywności, komunikacji oraz umiejętności interpersonalnych u uczestników poprzez stosowanie różnorodnych technik, podejście formalne, nieformalne w przestrzeni interkulturowej , co pomaga przygotować młodych ludzi do integracji i zrozumienia obecnego świata, w którym, jak wiadomo, językiem komunikacji jest głównie język angielski właśnie…

Data dodania: 2023-10-20 12:46:45
Data edycji: 2023-10-20 12:52:04