Klasa 2c była na wycieczce w młynie Zawadka. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak dawniej mielono zboże na mąkę. Przewodnik opowiadał o pracy młynarza i pokazywał różne urządzenia. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i zadawały wiele pytań. Po części edukacyjnej dzieci pokonywały przygotowane tory przeszkód. Był to bardzo ciekawy i pouczający wyjazd.