Opowieść wigilijna na deskach Forum naszej szkoły! - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 we Wrocławiu

Opowieść wigilijna na deskach Forum naszej szkoły!

W wigiliÄ™ Trzech króli klasy 8 b i 6 b wystawiÅ‚y Opowieść WigilijnÄ… na scenie Forum naszej szkoÅ‚y. ByÅ‚o to niezwykÅ‚e przeżycie i to zarówno dla aktorów, jak i dla publicznoÅ›ci uczniowskiej klas III – VIII. Honorowymi gośćmi byÅ‚a VIII grupa z przedszkola w nagrodÄ™ za zaprezentowanie nam swoich piÄ™knych jaseÅ‚ek w dniu Wigilii szkolnej. Mimo, że spektakl trwaÅ‚ okoÅ‚o 50 minut Starszaki w skupieniu i ciszy z zainteresowaniem oglÄ…daÅ‚y. Warto przytoczyć jeszcze opiniÄ™ jednego z uczniów klasy 5 b: proszÄ™ Pani; jeszcze nigdy tak nie uważaÅ‚em na apelu jak dzisiaj. ByÅ‚o super. Dla takiej oceny warto trudzić siÄ™ i starać mimo, że zdarzyÅ‚y nam siÄ™ liczne wpadki.

Data dodania: 2023-01-16 09:33:18
Data edycji: 2023-01-16 10:22:24