Pasowanie na czytelnika

W tym tygodniu, w naszej bibliotece odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Dla dzieci był to podniosły moment. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do wypożyczania książek i ciągłego rozwijania umiejętności czytania. Specjalnie na tę okazję została przygotowana  krótka część artystyczna, podczas której uczennice, z klasy ósmej, sprawdziły znajomość bohaterów baśni i bajek. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki. Nasi nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Warto wiedzieć, że do naszej biblioteki należy każdy uczeń naszej szkoły i nie trzeba się specjalnie zapisywać. Czytelnikiem jest się od pierwszej do ósmej klasy. Zapraszamy do korzystania z naszego bogatego księgozbioru.

Data dodania: 2023-02-08 19:39:10
Data edycji: 2023-02-08 19:40:46