12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 38 odbył się radosny Piknik Rodzinny. Ze względu na kapryśną pogodę wydarzenie zostało przeniesione na forum szkolne, jednak nie przeszkodziło to we wspólnym świętowaniu i dobrej zabawie.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy kickboxingu oraz zajęcia kreatywne organizowane. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Państwowa Straż Pożarna, która przeprowadziła warsztaty z pierwszej pomocy oraz umożliwiła zwiedzanie wozu strażackiego.
Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych – fotobudki 360, malowania kamieni, kolorowych brokatowych tatuaży oraz malowania buziek. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz książek oraz szkolna kawiarenka, gdzie można było odpocząć i skosztować pysznych wypieków.
W przygotowanie wydarzenia aktywnie włączyli się niezawodni wolontariusze z Koła Wolontariatu, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.
Piknik upłynął w serdecznej, rodzinnej atmosferzei z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.