Świetlica

Świetlica szkolna to miejsce, w którym wspieramy harmonijny rozwój wychowanków. Pracownicy świetlicy pomagają dzieciom odkrywać i rozwijać talenty. Tutaj każdy jest wyjątkowy i przyjemnie spędza czas. Oprócz pomocy przy odrabianiu lekcji, bezpiecznej aktywności na świeżym powietrzu, rozwijamy kulturę, empatię oraz szacunek. Dzieci uczestniczą w zajęciach czytelniczych, muzycznych, ruchowych, zajęciach grupy cheerlederek, śpiewankach z panią Anką, zabawach z chustą Klanza i wielu innych atrakcjach organizowanych z myślą o naszych podopiecznych. W naszej szkole przystąpiliśmy do pilotażowego projektu AKTYWNY DZIECIAK Sportowe Świetlice gdzie pod okiem trenera kompleksowo wspieramy rozwój fizyczny dzieci.

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 17.00.

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2024-02-19 20:03:56