Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Sprzątania świata

W dniu 27 września br. roku przedszkolaki już po raz kolejny wzięły udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola przystępując w ten sposób do ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”, której celem jest promowanie poszanowania zasobów, ograniczenia ilości śmieci i ich efektywnej segregacji.

Przedszkolaki zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowani wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszyli spod budynku przedszkola i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu.

Pogoda dopisała, dzięki zacięciu i aktywnej postawie większości dzieci udało się zebrać spore ilości śmieci, które następnie zostały złożone do odpowiednich pojemników.

Udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Dziękujemy firmie EKOSYSTEM za wsparcie naszej inicjatywy i przekazanie niezbędnych rzeczy do jej przeprowadzenia.

Data dodania: 2024-10-02 09:54:34
Data edycji: 2024-10-02 09:59:29