Udanych wakacji

Cała społeczność szkolna 21 czerwca zebrała się na Forum szkoły by pożegnać mijający rok szkolny. Po odśpiewaniu hymnu narodowego uczniowie klasy 8a złożyli uroczyste ślubowanie. Wiktoria – przedstawicielka absolwentów wygłosiła mowę, dziękując nauczycielom za ich trud włożony w ośmioletnią edukację. Wystąpienie Wiktorii ubogaciła grą na skrzypcach Elena. W części artystycznej zaprezentowano spektakl Wakacyjny bagaż, który stanowił humorystyczną dominantę kończącą całoroczne uroczystości na Forum naszej szkoły. Ewa, w rolę której wcieliła się Helenka z klasy 5a miała problem z domknięciem ogromnej walizki i martwiła się, że nie zdąży na pociąg. Z pomocą przyszły koleżanki, ale nie posłuchała ich rad by wziąć tylko to co niezbędne. W sukurs przybiegli również koledzy ale i oni mieli problem z  nadmiarem ubrań. Pomogła po swojemu babcia, pakując rzeczy do wielu tobołków. Humorystyczna scenka przeplatana była odpowiednio dobranymi piosenkami w opracowaniu pani Anny Pasek. W tle znajdowała się pogodna dekoracja z akcentami lata i rozpoczynających się wakacji, której autorką była pani Joanna Czerska. Nad całością czuwała pani Halina Kochańska. Po życzeniach Pani Dyrektor klasy I – III udały się do swoich sal, a starszym uczniom wręczono świadectwa z czerwonym paskiem oraz dyplomy za różnego rodzaju osiągnięcia naukowe i artystyczne.

Data dodania: 2024-06-26 10:57:16
Data edycji: 2024-06-26 10:57:47