Warsztaty ekologiczne w klasach I - III - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 we Wrocławiu

Warsztaty ekologiczne w klasach I - III

Uczniowie klas I – III wziÄ™li udziaÅ‚ w warsztatach ksztaÅ‚tujÄ…cych postawy ekologiczne. Zapoznali siÄ™ z odnawialnymi źródÅ‚ami energii i dziaÅ‚aniami na rzecz ochrony Å›rodowiska. ProwadzÄ…ce z Uniwersytetu Przyrodniczego, Å‚Ä…czÄ…c kreatywnÄ… zabawÄ™ z naukÄ…, przez interaktywne zajÄ™cia rozbudzaÅ‚y wrażliwość ekologicznÄ… maÅ‚ych uczestników. Przy pomocy specjalnie zaprojektowanych tablic interaktywnych pokazaÅ‚y w jaki sposób odnawialne źródÅ‚a energii pochodzÄ…ce z wiatru, wody, sÅ‚oÅ„ca i ziemi zostajÄ… przetworzone na energiÄ™ elektrycznÄ…. Dzieci mogÅ‚y sobie powtórzyć również zasady segregowania Å›mieci i wybierania produktów pochodzÄ…cych z recyklingu.

Data dodania: 2023-03-10 14:40:15
Data edycji: 2023-03-10 14:45:39