Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody (LOP). To duże osiągnięcie jest dowodem jej talentu zaangażowania oraz wrażliwości na problematykę ochrony środowiska. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów!