Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Złoty Stok

Złoty Stok

Uczniowie klasy 2 a wybrali się na wycieczkę do Złotego Stoku, gdzie wcielili się w rolę młodych poszukiwaczy złota. Podczas zwiedzania kopalni poznali historię wydobycia tego cennego kruszcu oraz mieli okazję spróbować swoich sił w jego płukaniu. Wyjazd dostarczył dzieciom wielu wrażeń, a zdobyte doświadczenia na długo pozostaną w ich pamięci. Zadowoleni i pełni entuzjazmu uczniowie wrócili do szkoły, dzieląc się swoimi przygodami.  

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 07:56:51
Data edycji: 2026-06-22 07:57:38
Ilość wyświetleń: 8

ZSP2 To zespół z dobrym klimatem

Eugeniusz Kwiatkowski

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej